Piektdien, 13. oktobrī plkst. 18. 00 Jūrmalas Mūzikas vidusskolas Lielajā zālē notiks Zahara Brona Mūzikas skolas (Cīrihe, Šveice) JAUNO TALANTU KONCERTS.

Koncerta dalībnieki ir 8 – 11 gadus veci, taču jau uzvarējuši dažādos prestižos konkursos un uzstājušies kā solisti kopā ar vairākiem simfoniskajiem orķestriem. Koncertā piedalās Sofija Brensone (vijole), Benžamins Brensons (čells) un Ilva Eiguse (vijole). Programmā V.A. Mocarta, Ž. B. Brevāla un H. Veņavska skaņdarbi.

Zahara Brona mūzikas skola Cīrihē ir dibināta ar mērķi īpaši apdāvinātu bērnu apmācībai. Tās dibinātājs, prof. Zahars Brons ir izcils vijolnieks un vijoļspēles pedagogs, pie kura mācījušies daudzi pasaules slaveni vijolnieki.

Šis ir īpašs notikums, kad šādas prestižas mūzikas skolas bērni uzstāsies Jūrmalā.

Ieeja brīva.

Zahara Brona Mūzikas skolas (Cīrihe, Šveice) JAUNO TALANTU KONCERTS