Muzikālā gara bagātību iegūst Jūrmalas Mūzikas vidusskolā.

Jūrmalas mūzikas skola dibināta 1960. gadā, bet jau divdesmit septīto gadu šeit ir arī vidusskola, kas paver iespēju jauniešiem apgūt vidējo profesionālās ievirzes muzikālo izglītību, vienlaikus turpinot mācības kādā no vispārizglītojošajām vidusskolām.

Šovasar, 16. jūnija vakarā skolā tika svinēts 23. profesionālās ievirzes vidējās izglītības audzēkņu izlaidums. Tajā apsveikuma uzrunas teica Jūrmalas domes priekšsēdētāja Rita Sproģe un Jūrmalas domes deputāte Anita Adijāne, kā arī Jūrmalas mūzikas vidusskolas direktore Gunta Liepiņa, diplomu pasniegšanā piedalījās sabiedrībā pazīstami mūziķi – jūrmalnieki: simfoniskā orķestra diriģents ar plašu starptautisku pieredzi Ilmārs Lapiņš un viens no pazīstamākajiem latviešu ērģelniekiem, J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesors Tālivaldis Deksnis. Ar muzikāliem priekšnesumiem izlaidumu papildināja viesmākslinieki – ģitārists Vladimirs Kirasinovs un vijolnieks Aleksejs Koļesņikovs. Ērģeļu, vijoles, ģitāras, klavieru un kokles instrumentu spēles absolventes Angelina Bezgodova, Terēze Dzenīte, Aleksandra Kamenska, Marta Muižniece, Alina Talatina un Katrīna Sproģe izlaiduma noslēgumā uztājās ar asprātīgu, pašu sacerētu muzikālo tēmu “kolāžu”. Vairākas no viņām plāno turpināt muzikālās izglītības ceļu, studējot mūzikas augstskolās, citas studēs atšķirīgās specialitātes, taču ikviena no viņām ir mūzikālā gara bagātības ieguvēja, kas paplašina viņu redzesloku, dzīves pieredzi un sekmē vispārējo izaugsmi izvēlētajā dzīves ceļā. Tādēļ sirsnīgi novēlam savām absolventēm turēt to radošā lidojuma garu, kas viņas, caur šo muzikālās izglītības ceļa posmu jau spārnos ir cēlis!

Jūrmalas mūzikas vidusskolas administrācija.