Stīgu nodaļas audzēkņu panākumi 3. Mazajā Augusta Dombrovska konkursā

Konkursu organizē A. Dombrovska Mūzikas skola, kas atrodas Rīgā, Ziemeļblāzmā. Konkurss jau tradicionāli norisinājās divas dienas. 25. novembrī sacentās čellisti, bet 26. novembrī – vijolnieki. Dalībnieku vidū bija audzēkņi no Rīgas, Ventspils, Balviem, Jēkabpils. Dobeles, Babītes, Tukuma, Olaines u. c. mūzikas skolām. No mūsu skolas konkursā piedalījās čellisti Timotejs Jonatāns Šmits (4. klase) un Jānis Nātans Šmits (7. klase). Abi brāļi ir ped. Larisas Rabeckas audzēkņi. Timotejs ieguva diplomu par komponista G. Goltermana Etīdes-kaprises atskaņojumu, bet Jānis – diplomu par piedalīšanos konkursā.

Vijolnieku konkursā piedalījās ped. Dzidras Pelēķes 7. klases audzēknis Toms Avots. Toms ieguva 1. vietu un saņēma uzslavu par savu muzikālo spēli no žūrijas priekšsēdētāja, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas prof. Jura Švolkovska. Liels paldies mūsu nodaļas koncertmeistarei Dianai Griņevičai.

navigate_before
navigate_next