Izskanējis 2. Adventes koncerts "Tuvošanās"

2016.gada 4.decembrī Dzintaru koncertzāles mazā zāle pulcēja klausītājus uz Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņu un pedagogu otrās Adventes koncertu “Tuvošanās”. Koncerts notika ar Jūrmalas domes Labklājības pārvaldes un JMVSK Atbalsta fonda finansiālo atbalstu.

Koncerta uzveduma režisors – Valdis Pavlovskis.

Sadaļā Galerija – Video pieejami vairāku koncerta numuru video ieraksti.

Koncertā piedalījās sagatavošanas – 2.klašu koris Andra Baloža vadībā, 3.-8.klašu un Majoru vidusskolas apvienotais koris Ineses Rasas vadībā muzicējot kopā ar koklētāju ansambli Kristīnes Ojalas vadībā. Klausītāji varēja dzirdēt 3 skaņdarbus stīgu orķestra (vad. Dzidra Pelēķe) izpildījumā. Ar skaistām vijoles skaņām apbūra vijolnieces Jasmīne Prince (ped. Liene Neija – Kalniņa, koncertm. Olita Liepiņa) un Jevgenija Otroško (ped.Dz.Peklēķe, koncertm. Diana Griņeviča). Ģitāristu izpildījumā skanēja spāņu komponista “Deja’ Roberta Ozoliņa izpildījumā, bet ukraiņu ziemassvētku “Zvanu korālis” – ģitāristu ansambļa izpildījumā (ped. Vladimirs Kudrins).  Ģirta Timmas audzēkņi Efraims S.Valutadatils un Reinis D. Aļeksejevs klausītājus priecēja, izpildot dinamiskus skaņdarbus uz marimbas kopā ar koncertmeistari Ligitu Ozolu. Pūšaminstrumentu nodaļu pārstāvēja vairāki solisti – flautiste Austra Svikle (ped. Ilze Lappuķe), klarnetists Ēriks Bašēns (ped. Visvaldis Zunda), saksofoniste Helēna Platā (ped. Daiga Solovjova) kopā ar koncertmeistari Māru Upmaci. Akordeonists Ēvalds Zubkovskis (ped. Kristīne Baltruševiča) atskaņoja J.Brāmsa “Ungāru deju”. Ar F.Šopēna klaviermūzikas pērlēm klausītājus priecēja Andrejs Samovičs un Ēriks Katkevičs (ped. Pēteris Maļeckis), Sofija Viļenska (ped. Ieva Prince) atskaņoja R.Šūmaņa “Arabesku”, bet koncerta noslēgumā Aleksandra Pavļičenko (ped. P.Maļeckis) izpildīja R. Ščedrina svītas ‘Zirdziņš Kuprainītis” 4.daļu.

Koncerta noslēgumā uzrunu teica LR prezidenta R.Vējoņa dzīvesbiedre Iveta Vējone, bet izskaņā visi koncerta dalībnieki kopā ar publiku dziedāja Ziemassvētku dziesmu “Klusa nakts”.

navigate_before
navigate_next