Jūrmalas dome apbalvo

Š.g. 3.jūnijā Jūrmalas pilsētas dome svinīgi apbalvoja 139 Jūrmalas pilsētas pašvaldības izglītības iestāžu skolēnus par izciliem sasniegumiem mācībās, olimpiādēs un zinātniski pētnieciskos konkursos valsts un starptautiskā mērogā, piešķirot naudas balvas. Jūrmalas pašvaldības izglītības iestāžu profesionālās ievirzes un interešu izglītības iestāžu audzēkņiem naudas balvas piešķirtas par izciliem sasniegumiem mākslā, mūzikā, sportā vai jaunradē. Naudas balvas par izciliem sasniegumiem mākslā, mūzikā, sportā vai jaunradē profesionālās ievirzes un interešu izglītības iestāžu audzēkņiem saskaņā ar nolikumu ir 100 eiro.

Tika apbalvoti 5 Jūrmalas Mūzikas vidusskolas audzēkņi – Katrīna Sproģe, Ratmirs Bogdans Saade, Aleksandra Pavļicenko, Timotejs Jonatāns Šmits, Eduards Levša.

Pasākumu kuplināja mūzikas skolas audzēkņu uzstāšanās. Izskanēja skaņdarbi Aleksandras Pavļičenko, Paula Georga Dubrovska, Reiņa Domenika Aļeksejeva un saksofonu trio izpildījumā.

navigate_before
navigate_next