Indra Raila

Solfedžo
  • Augstākā mūzikas izglītība JVLMA (1991), mūzikas pedagoģijas specialitāte, vispārizglītojošās skolas mūzikas skolotāja kvalifikācija

Šobrīd solfedžo pasniedzēja. No 1991.-2010.gadam mūzikas skolas kora nodaļas vadītāja un diriģente, 2003.gadā koris ieguvis uzvaru un zelta medaļu pasaules konkursā Čehijā-Olomoucā 29 koru konkurencē.

Sarakstījusi vairākas grāmatas – “Solfedžo jautrām un radošām stundām”, Latviešu tautas dziesmu apdares klavierēm “Pār varavīkšņu tiltu”, kā arī CD “DZIESMAS JAUNIEŠU koriem” un CD grāmatu “Dziesmas bērniem” u.c.  Šobrīd sagatavoti materiāli izdošanai jaunai grāmatai “Divbalsīgas dziesmas bērnu ansambļiem”. 2019.gadā Dubultu koncertzālē izskanējis Indras Railas klavieru grāmatas Autorkoncerts, kur piedalījās audzēkņi no Latvijas skolām un koris “Jūrmala”.

Piedalījusies kā komponiste Kultūras un Mākslas centra rīkotajā jaundarbu konkursā, kur ieguvusi 3.vietu, līdz ar to skaņdarbi iekļauti Dziesmu svētku repertuārā 2023.gadā.