Jūrmalas Mūzikas vidusskolas flautu kvartets piedalās festivālā "Sudraba flautas"

No 24. līdz 26.oktobrim Rīgā, Latgales priekšpilsētas mūzikas un mākslas skolā un JVLMA  notika 2. Baltijas valstu kameransambļu festivāls “Sudraba flautas “, kurā piedalījās arī mūsu skolas flautu kvartets. Kvartetā spēlē trīs 3.klases audzēknes : Aija Karlsone-Arklone, Estere Cvetkova, Elizabete Vingre un 5.klases audzēkne Elīna Blumberga.

Meitenēm tas bija liels notikums – piedalīties meistarklasē pie igauņu flautistes Oksanas  Sinkovas, saspēlēties  flautu korī un klausīties meistarklašu vadītāju un citu ansambļu muzicēšanu. Tā bija vērtīga pieredze.

25.oktobra koncertā ansamblis atskaņoja savu programmu, bet noslēguma koncertā JVLMA muzicēja flautu kora sastāvā, kurā spēlēja 70 flautisti. Tas bija iespaidīgi.

Liels paldies šī projekta vadītājai Dacei Bičkovskai!

Ar prieku gaidīsim nākamo festivālu 2020.gadā.