Aicinām pieteikties mācību programmā Vokālā un skatuves māksla!

Programmas mērķis – trīs gados  palīdzēt atraisīt un izkopt vokālās, aktiera meistarības un dejot prasmes, lai pēc tam varētu turpināt izglītību augstākas pakāpes izglītības programmās vokālās, aktieru, dejas  mākslu specialitātēs un kultūras menedžmenta programmās Mūzikas un Kultūras augstskolās Latvijā un ārvalstīs.

Mācība laikā tiks apgūta solo dziedāšana un dažādu vokālo žanru repertuārs – itāļu komponistu  baroka laika skaņdarbi, dziesmas no teātra izrādēm un mūzikliem, ārijas no operetēm un operām, izkoptas skatuves runas prasmes, apgūti aktieru mākslas pamati, prezentācijas iemaņas, apgūta ķermeņa kultūra un dažādu stilu deju elementi sākot no baleta līdz mūsdienu dejai. Programmu vadīs tādi Latvijā pazīstami un pieredzējuši pedagogi kā Karmene Radovska (vokāls), Iveta Lāce (runas māksla un režija) un citi.

Iespēja pārbaudīt savas skatuviskās spējas un pieteikties šai programmai aicinām Jūrmalas mūzikas vidusskolā aizpildīt pieteikuma anketu pie sekretāres.

Uz tikšanos Jūrmalas Mūzikas vidusskolā!