Stīgu orķestris muzicē Kuldīgā

Sestdien, 19. maijā, Jūrmalas mūzikas skolas Stīgu orķestris viesojās E. Vīgnera Kuldīgas mūzikas skolā, lai sniegtu koncertu, kā arī kopīgi muzicētu ar skolotājas Veltas Jūrmales vadīto Kuldīgas MS kamerorķestri. Kaut arī kuldīdznieki nesniedza atsevišķu priekšnesumu, koncerta beigās kopīgi atskaņojām Šeilas Nelsones skaņdarbu „Riverside”.

Pēc koncerta apskatījām lieliski restaurēto mūzikas skolu, kā arī sadraudzējāmies ar kuldīdzniekiem, un trīs meitenes no kamerorķestra pieteicās pavadīt mūs divu stundu garā pastaigā pa Kuldīgas skaistākajām vietām. Apskatījām Ventas rumbu, veco Kuldīgas tiltu, Alekšupīti ar augsto ūdenskritumu, pilsētas parku u. c. Noguruši, bet priecīgi braucām mājup ar komfortablo autobusu, kuru vadīja laipnais šoferītis Aleksandrs.

Paldies audzēkņiem, kas piedalījās koncertā, paldies viņu pedagogiem par ieguldīto darbu!

Stīgu orķestra vadītāja Dzidra Pelēķe