Lepojamies ar akordeonistu panākumiem konkursos

2017.gada martā un aprīļa sākumā Jūrmalas Mūzikas vidusskolas akordeona klases audzēkņi ar labiem panākumiem piedalījās starptautiskos konkursos.

10.martā VI Starptautiskajā mūzikas skolu akordeonistu – solistu konkursā XIV Starptautiskā akordeonistu festivāla ietvaros Limbažos Ēvalds Zubkovskis (4.akord.sp.kl.ieguva 3.vietu.

27.-28.martā 12.Starptautiskajā N.Kaļiņina vārdā nosauktajā bērnu tautas instrumentu konkursā “Метелица” Sanktpēterburgā Eduards Levša ieguva 3.vietu, bet Vladimirs Požarskis (2.akord.sp.kl.) saņēma laureāta diplomu.

3.-7. aprīlī XV Starptautiskajā akordeonistu – solistu konkursā Naujene 2017, kurš notika Daugavpils novada kultūras centrā, trīs mūsu skolas akordeonisti ieņēma godalgotās vietas:  Eduards Levša – 1.vietu, Ēvalds Zubkovskis – 2.vietu un Vladimirs Požarskis – arī 2.vietu.

Paldies skolotājai Kristīnei Baltruševičai par ieguldīto darbu un ticību saviem audzēkņiem.