PŪŠAM TAURES, TĀLU SKAN

16. februārī Jūrmalas Mūzikas vidusskolā notika radošās darbnīcas bērniem un jauniešiem un meistarklase skolotājiem PŪŠAM TAURES, TĀLU SKAN – 2, ko rīkoja biedrība “Jaunās kultūras māja”, PIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola”, Jūrmalas Mūzikas vidusskola un Ventspils Valsts 1.ģimnāzija. Dienas noslēguma koncertā jaunie mūziķi izpildīja darbnīcās iestudētos skaņdarbus.

Nodarbības vadīja profesionāli pasniedzēji, PIKC “Ventspils Mūzikas vidusskola”, Jūrmalas Mūzikas vidusskolas un Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas pedagogi: Aina Lodziņa (flauta), Anrijs Pitens (klarnete), Daiga Solovjova (saksofons), Rūdolfs Kulbergs (trombons), Maija Lāce (metāla pūšaminstrumenti), Guntars Freibergs (sitaminstrumenti), Māris Rozenbergs un Dainis Brauns (pūtēju orķestris).

Pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu spēles pedagogiem tika piedāvāta iespēja apmeklēt radošās darbnīcas, saņemot apliecību par kvalifikācijas celšanu 6 stundu apjomā.

Dalība bija bez maksas, pasākumu finansiāli atbalstīja Jūrmalas pilsētas dome.