"Krustceles mūzikā"

Emīls Helde, Jevgenija Otroško un Elīza Čaša

Mūsu skolas audzēkņi, kas kopīgi muzicē stīgu trio – Jevgenija Otroško, Emīls Helde un Elīza Čaša, šovasar piedalījās XII starptautiskajos jauno mūziķu meistarkursos “Krustceles mūzikā”, kas norisinājās Siguldā no 12. līdz 21. jūlijam.

navigate_before
navigate_next

Šādi  meistarkursi apvieno jaunos mūziķus no vairākām pasaules valstīm, rodot iespēju labvēlīgā, interesantā, neformālā gaisotnē kopīgi strādāt, muzicēt, atpūsties, nodibināt savstarpējus kontaktus un izveidot turpmākās sadarbības iespējas. Arī 2016.gadā XII  Starptautiskie latviešu jauno mūziķu meistarkursi apvienoja Eiropas valstu, ASV, Kanādas un citu kontinentu valstu latviešu jaunos mūziķus radošā darbā un muzicēšanā pieredzējušu Latvijas un ārzemju pedagogu un izcilu mākslinieku vadībā. Uz XII Starptautiskajiem latviešu jauno mūziķu  meistarkursiem tiek aicināti mūzikas skolu, mūzikas vidusskolu audzēkņi un mūzikas augstskolu studenti, mūzikas izglītības iestāžu pedagogi un citi interesenti.

Lūk arī neliels videoieskats meistarkursu koncertā: https://www.youtube.com/watch?v=yDlZ98c3ub4