Jūrmalas Mūzikas vidusskola ielūdz

Svētdien, 8.maijā plkst. 17.00 MĀTES DIENAS KONCERTĀ Dubultu  baznīcā muzicēs Jūrmalas Mūzikas vidusskolas ērģeļu, kora un stīgu nodaļas audzēkņi.

Koncertā dziedās kora nodaļas ansamblis skolotājas Zanes Saulītes vadībā un spēlēs stīgu orķestris skolotājas Dzidras Pelēķes vadībā. Visi kopā veidosim dažādu laikmetu un stilu krāsainu svētku programmu, kuru klausīties aicināts ikviens! Novērtēsim mūsu bagātību –  Jūrmalas bērnu un janiešu radošo potenciālu mūzikā!

Jūrmalas mūzikas vidusskola ir viena no nedaudzajām skolām Latvijā, kurā iespējams mācīties ērģeļu spēli. Ērģeļspēles klases audzēkņi skolotājas Edīte Deksnes vadībā šajā pavasarī jau piedalījušies pirmajā jauno ērģelnieku festivālā Aglonā „Enģeļu stabules“, kā arī muzicējuši koncertā Rīgas Sv. Pestītāja Anglikāņu baznīcā Rīgā. Jaunie ērģelnieki savas prasmes apgūst ne tikai skolas telpās, bet, pateicoties sadarbībai ar Dubultu ev. lut. baznīcu, arī pie šīs baznīcas lieliskā instrumenta. Tādēļ, tuvojoties mācību gada noslēgumam, viņi kopā ar Jūrmalas mūzikas vidusskolas kora un stīgu nodaļas audzēkņiem sniegs kopīgu svētku koncertu Dubultu ev. lut. baznīcā.

Ieeja brīva.