Pedagogu koncerts

2016.gada 12.martā

Pasākums “Krāsaini” Jūrmalas Mūzikas vidusskolā

Sestdien, 12.martā Jūrmalas Mūzikas vidusskolā norisinājās pasākums “Krāsaini”, kura programma piedāvāja Jūrmalas Mūzikas vidusskolas pedagogu krāsainos muzikālos priekšnesumus, bet Jūrmalas Mākslas skolas pedagogi – savus radītos mākslas darbus dažādās tehnikās.

Ar šo pasākumu tika aizsākta abu Jūrmalas profesionālās ievirzes skolu sadarbība. Mūzikas vidusskolas pedagogu koncertā skanēja L.Ančevskas, J.Vītola, F.Lista, J.Brāmsa, K.M.Vēbera, J.Monti, A.Pjacollas, Ē.V.Korngolda, kā arī pašu pedagoga – A.Baloža sacerēti skaņdarbi.

Koncertā uzstājās pianisti Artūrs Cingujevs, Diana Griņeviča, Endijs Renemenis un Jānis Maļeckis, soprāns Irēna Trubina, ģitārists Vladimirs Kudrins, saksofoniste Daiga Solovjova un komponists Andris Balodis, čelliste Vija Ozola un vijolnieks Sandis Šteinbergs, koklētājas Kristīne Ojala, Lauma Bebriša un Zane Saulīte kopā ar ērģelnieci Edīti Deksni,  sitaminstrumentu virtuozi Edgars Raila un Ģirts Timma un koncertmeistare Ligita Ozola.

Jūrmalas Mākslas skolas pedagogus izstādē pārstāvēja mākslas skolas radošās personības – Antons Vaivods, Kristīne Belte, Laima Akmentiņa, Inese Sproģe, Ingrīda Āboliņa, Ieva Strazdiņa, Agnese Bule, Māra Mozgire, Dzintars Adienis un Saulcerīte Greiziņa.

Izstādē skatāmi maigi pludinātie akvareļi, tekstil dizains, “Latvieša sapnis” mandalās, stiklā kausētas dabas ainavas, krāsaini linogriezumi, perlamutra smalki porcelāna un masīvie šamota glazētie šķīvji.

Koncerta recenzija:  http://www.jurmala.lv/page/297&news_id=4471

navigate_before
navigate_next