Henrijs Poikāns

Harmonija
  • Šobrīd bakalaura grāds kompozīcijas specialitāte JVLMA, pie prof. Selgas Mences
  • E. Dārziņa Mūzikas vidusskola mūzikas vēstures teorijas nodaļa (2020)
  • P. Jurjāna Mūzikas skola mežragspēles klase (2017)

Radoši aktīvs mūziķis, komponists. Veido kompozīcijas dažādiem sastāviem, solo un arī starpdisciplināriem projektiem. Piedalalījies dažādās meistarklasēs pie atpzīstamiem komponistiem kā piem. Andris Dzenītis, Gundega Šmite, Mārtiņš Viļums, Kristaps Pētersons u.c. Ir aktīvs dalībnieks starptautiski atzītajā korī “Kamēr…” un nereti piedalās arī džeza improvizācijas projektos ar saviem vienaudžiem. Pirms darba Jūrmalas Mūzikas vidusskolā pieredzi pedagoģijā guvis pasniedzot privātstundas mūzikas teorijā un klavierspēlē, pilnveidojot zināšanas mūzikas skolu audzēkņiem un apmācot mūzikas interesentus bez iepriekšējām priekšzināšanām.