IZCILĀKO AUDZĒKŅU ĢIMEŅU UN PEDAGOGU GODINĀŠANA 12. / 11. /18:00

Latvijas Valsts svētku nedēļā, 12. novembrī plkst. 18.00 Dubultu kamerzālē nu jau septīto reizi skolas vēsturē notiks Jūrmalas Mūzikas vidusskolas izcilāko audzēkņu ģimeņu un pedagogu godināšana, pateicoties viņiem par ieguldījumu jauno talantu pilnveidošanā, atbalstā un audzināšanā kopīgai Latvijas nākotnei.
Godināsim to audzēkņu ģimenes un pedagogus, kuri iepriekšējā mācību gadā ir saņēmuši godalgotas vietas dažādos konkursos un ar teicamām sekmēm pabeiguši pagājušo mācību gadu.
Šogad sumināsim Lauras Bērziņas, Līnas Grietas Bērziņas, Sofijas Boldirevas, Miķeļa Bendžamina Čifarati, Agnetas Marijas Čipānes, Riharda Dambīša, Jeļenas Djerī, Maijas Rozes Deksnes, Timura Golojada, Luīzes Jansones, Rūdolfa Kārkliņa, Žana Krutova, Noras Kalniņas, Gabriela Andra Klimkāna, Kates Ķemeres, Emīla Lisova, Lāsmas Ločmeles, Letīcijas Peimanes, Raita Pīranta, Reiņa Steika, Adriāna Stežko, Leilas Ulmanes, Agneses Vilnes ģimenes un pedagogus.
Pasākumu kuplinās arī audzēkņu muzikālie priekšnesumi.
Ikviens ir laipni aicināts klausītāju, skatītāju un sveicēju pulkā!