Attālinātās mācības Jūrmalas Mūzikas vidusskolā

Sākot ar 23. martu līdz valsts izsludinātajām ārkārtas situācijas beigām mācības Jūrmalas Mūzikas vidusskolā tiek nodrošinātas attālināti.

Visa aktuālā informācija par mācību procesa norisi, kā arī uzdevumi audzēkņiem tiek ievietoti e-klasē.

Katrs pedagogs izvēlas sev ērtāko saziņas un darba veidu ar audzēkņiem. Tiek izmantotas platformas e-muzikasskola.lv, WhatsApp un citi tiešsaistes rīki. Informācija audzēkņiem par platfotmas e-muzikasskola.lv lietošanu skatāma ŠEIT.

Audzēkņi veic uzdotos uzdevumus un noliktajos laikos iesniedz paveiktos darbus pedagogiem.

Klātienes ieskaites specialitātes priekšmetos šobrīd ir pārceltas uz vēlāku laiku (informācija sekos). Pārējos priekšmetos ieskaites un pārbaudes darbi tiek gatavoti pēc pedagoga noteiktā grafika.

Vēlam veiksmi pedagogiem un audzēkņiem, apgūstot jaunas izziņas un pilnveides iespējas! Lai radošs un mūzikas piepildīts pavasaris!

KONTAKTTĀLRUŅI SAZIŅAI:

Audzēkņu attālinātā apmācība – informācija pie priekšmeta pedagoga
Mācību process – 26405807
Skolas vadības jautājumi – 67764498, 29404230