Iniciatīva "Vitamīns jaunajam mūziķim"

Jūrmalas Mūzikas vidusskolas padome aicina iesaistīties mūzikas skolas audzēkņu vecākus, atbalstot vecāku iniciatīvu “Vitamīns jaunajam mūziķim”, kuras mērķis ir audzēkņiem skolas telpās pieejami bezmaksas augļi, kā alternatīva saldajiem našķiem.

Februāra un marta mēnesī skolas audzēkņiem ir pieejams bezmaksas auglis eksperimentāla kārtā, jo vēlamies pārliecināties, ka bērni augļus izvēlās kā alternatīvu saldumiem.

Esam iecerējuši ar 2020. gada septembri šo programmu ieviest kā pastāvīgu aktivitāti mūsu skolā. Programmas nodrošināšanai resursi tiks piesaistīti ziedojumu veidā

Ja atbalsti šo vecāku iniciatīvu, būsim pateicīgi par ziedojumu skolas atbalsta fondā. Programmas nodrošināšana 12 mēnešiem izmaksā aptuveni 1090 eiro.

Rekvizīti ziedojumiem:

Jūrmalas Mūzikas vidusskolas atbalsta fonds
Reģ.Nr.40008076850
Smilšu iela 7, Jūrmala, LV-2015
AS Citadele bankaLV23PARX0006437080017

Ziedojumu iespējams veikt arī ziedojumu kastītē. Jautājumu un neskaidrību gadījumā, vērsieties pie skolas administrācijas.